Centrum rozvoje

MAITREA – Dům osobního rozvoje Ověřeno

0 / 5
Porovnat Přidat do oblíbených Print

Dům osobního rozvoje

V květnu 2008 jsme otevřeli Dům osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6 na pražském Starém Městě. Náš nově zrekonstruovaný dům stojí na místě plném historie v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, Týnského chrámu a Dlouhé třídy.

Autorem projektu přestavby a interiérů je akad.arch. Oldřich Hozman. Při rekonstrukci i v interiérech spolu se svým týmem moderním způsobem použil ekologické stavební materiály. Rádi bychom, aby z našeho Domu vyzařovalo to, proč vzniknul – tedy aby oslovil všechny, kteří jsou na cestě vlastního rozvoje, kteří hledají a zároveň učí a vedou druhé. Hledat a nacházet můžete prostřednictvím prožitkových seminářů, workshopů a přednášek – jejich nabídku si prohlédněte v našem kalendáři akcí.

Recepce a obchůdek

První místností, která Vás v Domě přivítá, rozhodnete-li se otevřít jeho dveře, je náš obchůdek. Můžete tu jen tak posedět, prohlédnout si letáky, zalistovat v nových knihách z našeho nakladatelství, můžete se přihlásit na seminář, koupit si CD s netradičními projekty a tématy nebo vybrat pro sebe či své blízké něco malého pro „inspiraci srdce“. Rádi bychom, abyste se u nás cítili příjemně a náš Dům se pro Vás stal měkkým, otevřeným a vstřícným prostorem k zastavení se. Nejenom v našem obchůdku.

Prostory pro semináře a terapie

V prvním patře Domu najdete dvě hlavní seminární místnosti tzv. Velký a Malý sál s rozlohou 60 a 40 m². Lektoři a účastníci seminářů zde mají k dispozici také šatnu, kuchyňku a terasu. Dům také nabízí další menší místnosti určené pro meditace, masáže a individuální terapie. Zahraniční lektoři u nás mohou využít apartmán s kouzelným výhledem na střechy Starého Města.

Podívejte se na fotogalerii.

Vegetariánská restaurace

V Týnské uličce nenaleznete pouze obchůdek a Dům osobního rozvoje MAITREA, ale také restauraci – sídlí v přízemí a suterénu vedle vchodu do Domu. Spojili jsme se s majiteli restaurace Lehká hlava, takže zdravá a svěží kuchyně, příjemné prostředí, originální interiéry a lahodné chutě jsou zaručeny. Vyzkoušíte?

Podívejte se na stránky Restaurace MAITREA.

______________________________________

Další informace o prostorách

Máte-li zájem o uspořádání akce v MAITREI, přečtěte si prosím stránku o organizaci akcí a potom se obraťte na náš produkční tým. Odpovíme Vám na všechno, co Vás o uspořádání seminářů bude zajímat. K dispozici máte také mapu a návod, jak se k nám dostanete.

 

  • Address MAITREA a.s., Týnská ulička 6/1064, 110 00 Praha 1

Přidat novou recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte Vaše místoVložte do katalogu nový popis místa...
Zvolte rozložení stránky
Pozice hlavičky
Styl podmenu