Centrum rozvoje

Oneness kulturní centrum Nárok

Život v jednotě vědomí

0 / 5

Kulturní centrum ONENESS, o. p. s.

Kulturní centrum Oneness o.p.s. slouží skupinovým kulturním pobytům zaměřeným na sebepoznání, otevření vědomí a rozvoj tvůrčí síly dospělých i dětí. Nachází se v přírodním parku Hostýnské vrchy, v obci Rusava, nad loukami a pastvinami na úbočí kopce Pardus. Přítomnost vzácných chráněných druhů rostlin, zvířat a vyhlášená čistota vzduchu a vody svědčí o blahodárném působení zdejší krajiny.

Respektujte prosím podmínky pobytu v přírodním parku Hostýnské vrchy podle vyhlášky o přírodním parku a podmínky chráněných přírodních území a rezervací.

Vyhláška o přírodním parku Hostýnské vrchy ke stažení zde, přírodní park Hostýnské vrchy a chráněná území zde a zde.

Provoz kulturního centra je nekomerční. Centrum není ubytovací a stravovací zařízení, poskytuje pouze specializované kulturní služby formou pobytů. Věnujte prosím pozornost dále uvedeným podmínkám pobytů, které slouží dobrému chodu centra a spokojenosti všech hostů. Při pobytu prosím respektujte účel a atmosféru místa. Děkujeme.

Proměna kulturního paradigmatu moderního člověka

  • Obecně prospěšná služba centra podle registrace společnosti v r. 2007 :
  • Obecně prospěšnou činností Oneness o.p.s. je vybudování a provoz kulturního centra na adrese Rusava 296, 768 45, jako specifického kulturně terapeutického prostoru v původní horské krajině a poskytování kulturních služeb formou pobytů v tomto centru široké veřejnosti, včetně stravování, za předem stanovených a pro všechny stejných podmínek.
  • Obsahovou náplní centra je etika a ekologie života – proměna kulturního paradigmatu moderního člověka prostřednictvím rozpoznání harmonické síly přírody a jejích zákonitostí v osobním životě i systému společnosti. Cílem je uvolnění vnitřního napětí a uspořádání hodnotových aspektů vědomí takovým způsobem, který se ve vnějším světě projevuje spontánně jako dlouhodobě smysluplný, zdravý a hluboce naplňující život. Tohoto cíle je dosahováno poskytováním vícedenních kulturních pobytů zájemcům v prostorách centra.
  • Kulturní služby poskytované formou pobytů dospělým, rodinám s dětmi, dětem a mládeži.
  • Person Eva, Daniel Krejčí
  • Address ONENESS, o. p. s.
    Rusava č.ev. 296, 768 41, CZ

Přidat novou recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidejte Vaše místoVložte do katalogu nový popis místa...
Zvolte rozložení stránky
Pozice hlavičky
Styl podmenu